Антонели: Подобренията дават предимство на Мерцедес
Лидерът в класирането във Формула 1 Андреа Кими Антонели остана втори в квалификацията за спринта в Монреал, а след сесията побърза да похвали измененията по колата на Мерцедес.
„ Предпоследната ми обиколка беше прекомерно зле, почтено казано – призна Антонели. – Изобщо не карах чисто. Направих неточност и това ме разсея.
Ръсел взе квалификацията за спринта в Монреал
„ След това взех решение да нападам с меките гуми, само че без да ги приготвя. И те останаха по-студени от нужното. Но въпреки всичко, второ място, като несъмнено имам сериозен капацитет.
„ Тук използваме новите неща по колата, само че би трябвало да разбираме малко по-добре по какъв начин работи всичко, защото се наложи да създадем смяна на салдото на задвижването. Но очевидно подобренията още веднъж ни дават преимуществото. “
Антонели и Ръсел най-бързи в Монреал, произшествия за Албон и Окон
Програма на уикенда за Гран При на Канада във Формула 1
„ Предпоследната ми обиколка беше прекомерно зле, почтено казано – призна Антонели. – Изобщо не карах чисто. Направих неточност и това ме разсея.
„ След това взех решение да нападам с меките гуми, само че без да ги приготвя. И те останаха по-студени от нужното. Но въпреки всичко, второ място, като несъмнено имам сериозен капацитет.
„ Тук използваме новите неща по колата, само че би трябвало да разбираме малко по-добре по какъв начин работи всичко, защото се наложи да създадем смяна на салдото на задвижването. Но очевидно подобренията още веднъж ни дават преимуществото. “
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




