Лидерът на Северозападна Трета лига – Кариана (Ерден), победи в

...

Кариана завърши полусезона с победа в Левски

Лидерът на Северозападна Трета лига – Кариана (Ерден), победи в Левски едноименния отбор с 3:1 в мач от 15-ия финален есенен кръг на шампионата. Селекцията на Атанас Джамбазки бе по-добрият тим на терена. Коравият отбор на домакините обаче не се съобщи без пердах. Още при започване на мача централният бранител Иво Върбанов даде задатък на левскарите с гол с глава.

До почивката обаче обратът бе факт. Вратарят на Левски сгреши, Ангел Русев подаде на Евгени Игнатов пред празната врата и той изравни. В края на полувремето водачът при голмайсторите на групата Васил Тачев шутира неспасяемо от границата на наказателното и Кариана поведе. Накрая на срещата Християн Василев оформи окончателното 3:1 след пас на Румен Рангелов. Така тимът от Ерден приключи първия дял на шампионата на върха без загуба, с 12 победи и три равенства.