Глобиха Румен Радев за неправилно в паркиране в деня на изборите
Лидерът на " Прогресивна България " заяви в обществените мрежи, че е платил санкцията си за погрешно паркиране, наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи в изборния ден.
" Вярвам, че пред закона всички би трябвало да сме равни ", написа той.
Радев дойде на 19 април в столичната гимназия по превоз " Макгахан ", с цел да упражни правото си на избор, като закъсня по отношение на авансово оповестения час. Той пристигна с персоналния си автомобил " Шкода ".
Пред медиите Радев разяснява " какъв брой мъчно се паркира в София ", като спря автомобила си на тротоар - деяние, което е неразрешено по закон.
" Вярвам, че пред закона всички би трябвало да сме равни ", написа той.
Радев дойде на 19 април в столичната гимназия по превоз " Макгахан ", с цел да упражни правото си на избор, като закъсня по отношение на авансово оповестения час. Той пристигна с персоналния си автомобил " Шкода ".
Пред медиите Радев разяснява " какъв брой мъчно се паркира в София ", като спря автомобила си на тротоар - деяние, което е неразрешено по закон.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




