„Възраждане“ зове за протест: Време за губене нямаме! Родината ни е под заплаха!
Лидерът на Политическа партия „ Възраждане “ прикани за митинг през днешния ден пред Министерски съвет . Той написа в обществената мрежа Фейсбук следното:
„ Светът се тресе, a военните дейности към този момент заплашват даже столицата ни. В момента ни ръководят страхливи мижитурки, изпълняващи категорично заповедите на своите господари. “
Демонстрацията ще се организира в 18:00 часа пред постройката на държавното управление. Според Костадинов то било на ПП-ДБ, Румен Радев, ГЕРБ и Ахмед Доган.
„ Време за губене нямаме, Родината ни е под опасност “ , написа още Костадинов.
Присъединете се към нашия
Няма да допуснем мафиотски структури! Земеделският министър разгласи война на корупцията
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




