Лидерът на НПО Правосъдие за всеки Велислав Величков постъпи достойно

...
Лидерът на НПО Правосъдие за всеки Велислав Величков постъпи достойно
Коментари Харесай

Велислав Величков се извини на феновете на Локо: Двата пловд...

Лидерът на Неправителствени организации " Правосъдие за всеки " Велислав Величков постъпи почтено и се извини на почитателите на Локомотив Пловдив за думите си в телевизионно предаване. Той пожела последователите на черно-белите и на Ботев да бъдат дружно в борбата за право и ред.

Marica.bg разгласява без редакторска интервенция писмото на Велислав Величков:

Мисля, че би трябвало да се извиня тук обществено на засегнатите от мое не добре премерено изявление в присъединяване ми в утринния блок на BTV в сряда сутринта почитатели на футболния клуб Локомотив Пловдив. С думите ми, че измежду провокаторите на митинга, които хвърляха пиратки и възпламеняваха бомбички в региона сред Библиотеката и бул. " Дондуков ", най- към този момент към централата на ДпС НН е имало " малко хора от крайните браншове на извънстолична агитка - Локомотив Пловдив " съм основал явно усещане, че последователите на този тим не са взели участие в митинга в моя град Пловдив, което не е правилно. Аз се веселя, че по техните думи те интензивно са взели участие в многохилядния пловдивски митинг.

В този смисъл дължа опрощение на всички почитатели на Локомотив Пловдив - клуб с дълголетна и значима история, които са се почувствали наранени от моите думи!

Искрено се надявам всички пловдивски почитатели на двата огромни тима на Пловдив и България да бъдат дружно в борбата за право, правдивост и независимост - против мафията, корупцията и незаконното ръководство!
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР