Още порция от евтиния пиар на Борисов: Ще помогнем за базата в Панчарево с 50 млн.!
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов съобщи, че е поел ангажимент страната да помогне за построяването на подготвителната база на ЦСКА в Панчарево с " 30-40-50 милиона ".
" Това е образец по какъв начин президентът на клуба поема самодейността да построи нещо и по-късно може да се търси подпомагане от страната. Ние сме поели ангажимент за подготвителната база в " Панчарево " да помогне страната с 30-40-50 милиона. Заложено е в нашата стратегия. Както е за Пловдив и другите огромни градове.
Когато хората видят, както в този момент, че нещо към този момент е готово, могъщите общини могат да се включат с помощ. И това е образец по какъв начин може да бъде от изгода за спорта ", сподели Борисов пред Спортал.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се надява, че управлението на Левски ще предприеме стъпки към построяването на нов стадион, както сега прави ЦСКА.
„ Левски последно желаеха от страната собствеността на стадиона да стане общинска. Някой им беше споделил, че надали не аз им преча. Прехвърлихме я на общината. Няма да избягам от отговорността или обичта си към Левски. Надявам се и управлението на Левски да разбере, че стадионът е значим. Радвам се на последователите на ЦСКА за това, което виждам зад себе си. Неслучайно пристигнах тук. Можеше умерено да отида на Лаута или на стадиона на Ботев, където всичко е зависело от мен “.
ТЕМА преди 1 час 3004 преди 2 часа 759 преди 2 часа 2206
" Това е образец по какъв начин президентът на клуба поема самодейността да построи нещо и по-късно може да се търси подпомагане от страната. Ние сме поели ангажимент за подготвителната база в " Панчарево " да помогне страната с 30-40-50 милиона. Заложено е в нашата стратегия. Както е за Пловдив и другите огромни градове.
Когато хората видят, както в този момент, че нещо към този момент е готово, могъщите общини могат да се включат с помощ. И това е образец по какъв начин може да бъде от изгода за спорта ", сподели Борисов пред Спортал.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се надява, че управлението на Левски ще предприеме стъпки към построяването на нов стадион, както сега прави ЦСКА.
„ Левски последно желаеха от страната собствеността на стадиона да стане общинска. Някой им беше споделил, че надали не аз им преча. Прехвърлихме я на общината. Няма да избягам от отговорността или обичта си към Левски. Надявам се и управлението на Левски да разбере, че стадионът е значим. Радвам се на последователите на ЦСКА за това, което виждам зад себе си. Неслучайно пристигнах тук. Можеше умерено да отида на Лаута или на стадиона на Ботев, където всичко е зависело от мен “.
ТЕМА преди 1 час 3004 преди 2 часа 759 преди 2 часа 2206
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




