Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е убеден, че ветото върху

...
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е убеден, че ветото върху
Коментари Харесай

Борисов: Като бях премиер, винаги имаше тристранка

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е уверен, че ветото върху закона за особения шеф на " Лукойл " ще бъде преодоляно и България ще получи дерогация. Това съобщи самият той пред публицисти в Народното събрание. 

" Миналия петък се взе решението и можеше президентът да го върне незабавно. С една седмица се понижи времето ни за реакция. Ветото върху закона за особения шеф на " Лукойл " ще бъде преодоляно. Мога да подсигурявам на българите, че България ще получи дерогация. България е доста благонадежден сътрудник на Съединени американски щати и ОФАК ни приветстваха. Убеден съм, че ще получим дерогация ", безапелационен беше Борисов.

На въпрос дали с Делян Пеевски се пробват да продадат " Лукойл " водачът отговори с изрично " Не! "

Що се отнася до бюджета и това, че няма да има Тристранка за пръв път, Борисов отговори: с 56 депутати няма по какъв начин да си натрапвам волята. При мен, когато бях министър председател, постоянно имаше Тристранка. Не мога да ги принудя в този момент да има такава.

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР