Лидерът на ДПС Делян Пеевски обяви промени в структурата и

...
Лидерът на ДПС Делян Пеевски обяви промени в структурата и
Коментари Харесай

ДПС с ново ръководство

Лидерът на Движение за права и свободи Делян Пеевски разгласи промени в структурата и състава на Централното оперативно бюро на партията по време на постоянно съвещание на Централния съвет. Според управлението на придвижването решенията са взети след разбор на положението на локалните структури, резултатите от последните избори и идните политически задания пред партията.

По думите на Пеевски измененията са подбудени и от извършените през последните месеци срещи с представители на локалните организации, членове и симпатизанти на Движение за права и свободи. Той съобщи, че противоположната връзка от структурите ще продължи да бъде водещ фактор при определянето на политическите цели на Движението.

„ Чух хората и постоянно ще ги слушам “, акцентира водачът на Движение за права и свободи, като увери, че управлението ще пази представителите на партията по места. По думите му Движението няма да допусне негови кметове, общински съветници или редови членове да бъдат подлагани на напън или репресии.

„ Аз ще бъда най-отпред и ще ви повеждам “, увери Пеевски, като уточни, че единството в партията и работата в интерес на жителите остават главен приоритет. В изявлението си той акцентира още, че задачата на Движение за права и свободи е обвързвана с хората и тяхното благоденствие, а силата на партията се корени в сплотеността на нейните структури и поредното осъществяване на поетите задължения към обществото.

Новоизбраният ЦОБ на Движение за права и свободи: 

Делян Пеевски, ръководител
Нида Ахмедов, зам.-председател
Халил Летифов, зам.-председател
Ерол Мюмюн, зам.-председател
Радослав Ревански, зам.-председател
Искра Михайлова - Копарова, зам.-председател
Айтен Сабри
Атидже Алиева-Вели
Танер Кабилов
Айджан Ахмед
Неджми Али
Мехмед Атаман
Хамди Илиязов
Ертен Анисова
Димитър Аврамов

Сравнението с предходните членове демонстрира, че в тясното управление към този момент не са Станислав Анастасов и Йордан Цонев, които бяха заместник-председатели, както и членовете Хамид Хамид, Байрам Байрам и Цветан Енчев.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР