Лидерът на ДПС Делян Пеевски обяви, че отстранява бившият шеф

...
Лидерът на ДПС Делян Пеевски обяви, че отстранява бившият шеф
Коментари Харесай

Пеевски: Отстранявам Ерджан Ебатин като областен шеф, стига спекулации за ДПС и Баба Алино

Лидерът на Движение за права и свободи Делян Пеевски разгласи, че отстранява някогашният началник на РИОСВ-Варна Ерджан Ебатин като регионален ръководител на партията в града. Това излиза наяве от позиция, изпратена до медиите.

" Във връзка с медийни изявления, в които се твърди, че някогашният началник на РИОСВ-Варна Ерджан Ебатин е директно намесен в издаването на документи, свързани с противозаконното строителство в местността Баба Алино във Варна и с цел да бъдат пресечени всевъзможни спекулации за връзка сред този абсурден случай и Движение за права и свободи, премахвам Ерджан Ебатин от заеманата от него партийна позиция на регионален ръководител на Движение за права и свободи област Варна до изясняване на фактическата обстановка ", споделят в позицията.

Над 20 акта за противозаконна сеч са издадени в местността " Баба Алино " в интервала 2023-2025 година

" Очаквам Ерджан Ебатин да отбрани името си, като предприеме всички дейности за това, в това число и да ни осведоми за обстоятелствата и събитията, свързани с него и този проблем. На тази база ЦОБ на Движение за права и свободи ще вземе окончателното решение, по отношение на председателството на регионалния съвет на ДПС-Варна ", пишат още от партията.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР