Левски загуби с резултат 1:2 от украинския Олександрия във втората

...

Левски допусна записа втора поредна загуба в Турция

Левски загуби с резултат 1:2 от украинския Олександрия във втората си контрола по време на подготвителния си лагер в турския курорт Белек. Рикардиньо откри от дузпа в 39-ата, само че Артьом Шулянский изравни в 45-ата минута. Денис Костишин реализира цялостния поврат за украинците в 62-ата минута.

Днес столичани изиграха мощно първо полувреме, в което поведоха справедливо, само че в самия край позволиха спад в концентрацията и бяха осъдени. През втората част възпитаниците на Николай Костов не направиха нищо забавно в офанзива и бяха осъдени с поврат. Изцяло промемения състав за последните 25 минути също не даде резултат и " сините " трябваше да се примирят с провалянето.

По този метод Левски претърпя втора поредна загуба, допускайки поврат. Преди няколко дни " сините " отстъпиха и на унгарския втородивизионен Вашаш в първата си инспекция на турска земя с 2:3, макар че водеха с 2:0. Следващата инспекция за " сините " е е на 23 януари (вторник) против Дукажини от Косово.

Източник: cross.bg