Левски вече е с положителна голова разлика при реализираните попадения

...

Левски вече е с положителна голова разлика при своите гостувания

Левски към този момент е с позитивна голова разлика при осъществените попадения отвън " Герена ". С трите гола в Благоевград отборът на Станимир Стоилов към този момент има цифрово изражение - 15 за вкараните голове и 14 за позволените такива, сочи статистика на " Тема Спорт ".

За повторно от началото на сезона Левски вкара гол в първите 15 минути от срещите. Срещу Пирин го стори Уелтън с гол в четвъртата минута, а преди този момент Гьоко Зайков в 6-ата при триумфа над Ботев (Пд) с 2:0 на стадион " Георги Аспарухов ".

Билал Бари си остава маратонецът за Левски от началото на сезона. Нападателят е бил на терена във всичките 25 мача, в които осъществя шест попадения и направи още две асистенции.