Левски успя да вземе дербито с ЦСКА, след като победи

...

Левски удари ЦСКА в дербито

Левски съумя да вземе дербито с ЦСКА, откакто победи с 2:0. Това беше първа победа за " сините " за състезание в дербито от 2019-а година насам.
Прочетете още
В 10-та минута Роналдо остана самичък против Бусато, само че вратарят на ЦСКА съумя да избави.

В 17-та минута ЦСКА вкара след смешен автогол, Лазар Туфегджич стреля, Андреев избави, само че топката отиде при Кордоба, който се опита да почисти, само че го направи право във вратаря на Левски и топката влетя в мрежата. Голът обаче беше анулиран след обзор с ВАР, тъй като при паса към сърбина имаше засада.

В 28-та минута Линдсет стреля ужасно от воле отвън наказателното поле, само че топката срещна гредата.

В 78-та минута Левски откри по смешен метод, след съществено безредие Матей изведе Стефанов, който се освободи и на опразнената врата вкара за 1:0.

В 81-та минута след нова неточност в отбраната на ЦСКА топката попадна при Роналдо, който напредна и откри отлично Велтон, който останал самичък против Бусато осъществя за 2:0.

В 89-та минута ЦСКА остана и с 10 индивида, откакто Турицов беше изпъден с пряк червен картон след обзор с ВАР.

С успеха Левски събра 18 точки и е осми, а ЦСКА е трети с 22 точки, само че и двата отбора имат много отсрочени мачове.
Източник: trafficnews.bg