Левски стартира с 1:1 контролите в Кипър Левски започна с

...

Левски стартира с 1:1 контролите в Кипър

Левски започва с 1:1 контролите в Кипър
Левски стартира с еднакъв контролните срещи в Кипър. "Сините" приключиха 1:1 с съветския УФА на стадион "Г.С.З." в Ларнака.

Българският отбор бе подкрепян от група последователи на 26-кратните първенци. Попадението за Левски означи каращият проби в отбора Н'Кололо.

В 21-ата минута нападателят осъществя хубав гол от фаул. Резервата Ловро Бизяк пък изравни от дузпа в 57-ата минута.

Вратарят Николай Михайлов направи още един дебют за "сините", като стражът бе титуляр и остана на терена 45 минути, а през втората част пази Николай Кръстев. Наставникът Славиша Стоянович пусна титуляри каращите проби Джордан Н'Кололо и Магнар Одегаард, които останаха на терена до почивката.

Французинът игра дясно крило, до момента в който норвежецът си партнира с Давид Яблонски в центъра на отбраната.

Левски (4-2-3-1): Николай Михайлов (46-Николай Кръстев), Ивайло Найденов (46-Милош Цветкович), Давид Яблонски, Магнар Одегаард (46-Нуно Рейш), Луи Нганиони (46-Иван Горанов), Антони Белмонт (46-Кали Тиам), Илия Юруков (46-Давиде Мариани), Паулиньо (63-Станислав Иванов), Габриел Обертан (63-Илия Димитров), Джордан Н`Кололо (46-Жерсон Кабрал), Сержиу Буш (46-Станислав Костов). /БГНЕС
Източник: bgnes.com