Левски спечели с 1:0 срещу Радник (Сурдулица) в последната си

...
Левски спечели с 1:0 срещу Радник (Сурдулица) в последната си
Коментари Харесай

С гол на Адениджи "Левски" спечели последната си контрола в Правец

" Левски " завоюва с 1:0 против " Радник " (Сурдулица) в последната си другарска среща в Правец. Победния гол вкара Бабатунде Адениджи още в шестата минута.

Сините се готвят за мача си със " Сутиеска " в първия прелиминарен кръг в Лига Европа. Воденият от Николай Митов тим приема черногоците в четвъртък.

Мачът стартира чудесно за " Левски ". В шестата минута Адениджи засече от няколко метра подаване на Роман Прохазка.

След това словакът, Адениджи и Жуниор Мапуку имаха положителни благоприятни условия, само че отбраната противника се оправи. Малко преди почивката вратарят Чанчаревич избави удар на Мапуку.

Митов не направи нито една смяна на почивката. " Левски " продължи да е по-активен, само че нови пропуски попречиха да бъде увеличена преднината.

" Левски ": Божидар Митрев, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Иван Горанов, Георги Ангелов, Роман Прохазка, Васил Панайотов, Франсис Нар, Бабатунде Адениджи, Жуниор Мапуку
Източник: dnevnik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР