Левски спечели домакинството си на Ботев Враца с 1:0. Успехът

...

Левски с мъка би Ботев Враца

Левски завоюва семейството си на Ботев Враца с 1:0. Успехът на „ сините “ надалеч не пристигна елементарно, като врачани имаха две чисти благоприятни условия за гол.

Единственото попадение в мача означи юношата на 26-кратните първенци Преслав Бачев в 83-ата минута. За младока това е дебютно попадение за родния му отбор.

Минути преди него с огромен пропуск се регистрира Илиян Стефанов, а при започване на втората част и Цунами изпусна чисто състояние за столичани.

За тима от Северозапада Красимир Тодоров изпусна неповторимо състояние през първото полувреме, а Даниел Генов не съумя да вкара очи в очи с Пламен Андреев в средата на второто.

С тази победа Левски към този момент има 9 точки от 5 мача и гледа към реванша с Апоел Беер Шева, който също е на „ Герена “ като днешния турнирен мач. Ботев Враца остава 13-и с 3 пункта.
Източник: plovdiv-online.com