Левски се класира за четвъртфиналите за Купата на България, след

...

Автогол измъкна Левски срещу Монтана

Левски се класира за четвъртфиналите за Купата на България, откакто победи с 1:0 Монтана на стадион "VIVACOM Арена Георги Аспарухов ".

През първото полувреме столичани имаха превъзходство, само че съумяха да основат едвам до едно чисто състояние, което Роман Прохазка не оползотвори. Десет минути след подновяването на играта Левски въпреки всичко стигна до успеха с попадение, което беше огледално за крайното 2:2 против ЦСКА преди дни.

Единствената разлика беше, че този път Даниел Георгиев си означи автогол. Милош Цветкович центрира отдясно и опитният халф беше заставен от Роман Прохазка, който се разписа против "червените ", да забие кълбото в личната си врата.

Като цяло мачът на "Герена " беше отегчителен и без доста забавни положения, като Монтана погледна по-смело в предни позиции в последния четвърт час игра, само че Божидар Митрев се намеси с опитност и при двете положения.
Източник: fakti.bg