Левски приключи серията от три приятелски срещи с убедителен успех

...

Левски разби Витоша в ползотворна контрола

Левски завърши серията от три другарски срещи с безапелационен триумф над вторидивизионния Витоша (4:0). Мачът с еигра на помощното игрище до стадион „ Георги Аспарухов “. Старши треньорът Станимир Стоилов заложи на огромна част от титулярите си.

Бистричани съумяха да задърат нулевото тъждество съвсем до почивката, само че след първия гол в своята врата рухнаха. Преди попадението пък Левски два пъти нацели гредите. Рикардиньо откри от дузпа за игра с ръка.

След почивката „ сините “ продължиха доминазцията и закономерно в 68-ата минута Уелтън трансферира вратаря на гостите за 2:0. Пет по-късно Слави Паскалев засече остро центриране и си вкара автохол. Крайният резултат оформи опитният Ивелин Попов, засичайки на празна врата от близко.

Източник: safenews.bg