Левски почти сигурно ще излезе без капитана Иван Горанов за

...
Левски почти сигурно ще излезе без капитана Иван Горанов за
Коментари Харесай

Левски без капитана си срещу Ботев

Левски съвсем несъмнено ще излезе без капитана Иван Горанов за идния конфликт с Ботев (Пловдив) в Първа лига. Двубоят на стадион " Георги Аспарухов " е в неделя, от 15,00 часа.

Футболистът и един от най-добре представящите се в " сините " редици, получи контузия по време на мача с Черно море за Купата на България, изгубен след осъществявания на дузпи. В продълженията Горанов получи удар в коремната област, заради което бе сменен наложително и откаран за обзор в болница.

Оказа се, че новоизлюпеният национал е с натъртени ребра, тъй че е по-вероятно Славиша Стоянович да не рискува с него в борбата с " канарчетата ".

 Дежа вю за Левски! Черно море изхвърли
Дежа вю за Левски! Черно море изхвърли " сините " от Купата на България след страхотна драма с дузпи!

Варненци не престават напред
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР