Левски победи Витоша Бистрица с 4:0, но може би новината

...
Левски победи Витоша Бистрица с 4:0, но може би новината
Коментари Харесай

Холмар: Още не съм 100% готов, но е хубаво да съм на терена

Левски победи Витоша Бистрица с 4:0, само че може би новината от деня е, че на терена се появи огромният ас на тима Холмар Ейолфсон. Исландецът се контузи тежко в коляното на 31 октомври 2018 година, когато скъса връзки на преднамерено наводнения от домакините терен на стадион "Тича ".

Но девет месеца и половина по-късно той записа десетина минути в игрови мач за първи път от толкоз време насам. Самият той призна, че към момента не е в най-хубавото си положение, само че върви към този миг и е оптимист отсега нататък.

"Чувствам се ужасно, изумително възприятие е да съм отново на терена след толкоз месеци. Все по-добре се усещам, само че още би трябвало да се създадат някои крачки, с цел да съм 100% подготвен, само че всичко е по-добре ", съобщи Холмар и разяснява мача с Витоша.

"Направихме това, което трябваше да създадем. Когато вкарахме първия гол, те трябваше да се отворят. Справихме се добре и през първото полувреме, и след него ", показа още исландецът и разяснява, че е благополучен от здравословната конкуренция в тима.

"Чувствам се добре в този момент, само че има сериозна конкуренция, тя е здравословна. Всички би трябвало да бъдем на най-хубавото си равнище, с цел да можем да играем в идващия мач ", приключи централният бранител на Левски след завръщането си на терена.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР