Левски победи Шкупи с минималното 1:0 в мача реванш от

...

Левски спечели реванша с Шкупи с гол в последната минута

Левски победи Шкупи с минималното 1:0 в мача реванш от втория прелиминарен кръг на Лига на конференциите. Резервата Марин Петков означи победното попадение в 101-ата минута.

През първото полувреме домакините направляваха протичащото се на терена. Жереми Петрис и Цунами насочиха единствените точни удари през първата част, само че Артан Илязи избави изстрелите.

След почивката основният арбитър Лионел Чуди получи контузия и бе сменен от четвъртия съдия Лукас Фендрих.

В края на срещата Пламен Андреев се отличи с две основни спасявания след шутове на Реналдо Сифъс.

В 101-ата минута Марин Петков оформи крайния резултат с акуратен удар отвън наказателното поле.

В идващия кръг Левски ще се изправи против Апоел Беер Шева. Първата среща е на 10 август, четвъртък, в Израел.