Левски победи безпроблемно един от неудобните си съперници от Берое

...

Левски се върна на третото място след здрав бой над Берое

Ас на Левски: Ще спечелим Купата  Левски става още по-италиански
Левски победи безпроблемно един от неуместните си противници от Берое с 4:0 в дуел от от 32-рия кръг на Първа лига, игран на стадион " Берое ".

Това е първа победа за " сините " от 2012 година насам и по този метод отборът от Подуяне се завърна на третата позиция в класирането с актив от 57 точки, с 2 повече от старозагорци.

Страхотен гол на Давид Яблонски в 21-ата минута даде задатък на гостите. Жорди Гомес удвои също с прелестно попадение в 45-ата минута, а Роман Прохазка се разписа в 86-ата минута. Паулиньо пък вкара за изразителното 4:0 в 88-ата минута.

Берое искаше да запише втора поредна победа над Левски, с цел да дръпне на столичани в борбата за третото място. Домакините влязоха в мача с точка преднина, до момента в който 26-кратните първенци на България желаеха да си върнат за провалянето от първи април. И го направиха изрично.
Източник: offnews.bg