Левски осъществи нов трансфер, но този път в медицинския щаб.

...
Левски осъществи нов трансфер, но този път в медицинския щаб.
Коментари Харесай

Левски с ново попълнение в медицинския щаб, взе човек от националния отбор по вдигане на тежести

Левски реализира нов трансфер, само че този път в медицинския щаб. " Сините " имат нов теляк, написа " Мач Телеграф ". Това е Божидар Михайлов, който в последните две години и девет месеца работеше в националния тим по повдигане на тежести.

Там треньорът Иван Иванов и щангистите бяха доста удовлетворени от работата на Божидар, който възстановяваше чудесно състезателите след тежките тренировки, лекуваше ги от контузиите им и има сериозна заслуга за някои от най-големите триумфи в този интервал.

Става въпрос за европейската купа и третото място в света на Божидар Андреев, надлежно от Батуми 2019 и Питая 2019, сребърните медали от европейски шампионати на Ангел Русев и Ивана Петрова, както за доста други оценки на щангистите ни в по-долните възрастови групи.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР