Левски обяви, че утре клубът пуска в продажба билетите за

...
Левски обяви, че утре клубът пуска в продажба билетите за
Коментари Харесай

Левски пуска утре в продажба билетите за мача с Лудогорец

Левски разгласи, че на следващия ден клубът пуска в продажба билетите за дербито с Лудогорец. От 10:00 часа на касите пред Сектор “А ” на “Герена ” и онлайн почитателите ще могат да закупят своите пропуски. Двубоят е в събота (9 май) от 18:45 часа, като се чака тогава “сините ” да получат своите медали и купа.
 БФС честити на Левски БФС честити на Левски
Ето какво пишат от Левски:

Левскари,

Билетите за дуела от 3-тия кръг на плейофите в Първа лига против „ Лудогорец “, след който тимът ще бъде награден със златните медали за сезон 2025/26, ще бъдат пуснати в продажба в 10:00 ч. на 5 май, вторник.

Пропуските ще бъдат разпределени за физическа и онлайн продажба, като ще бъдат налични на касата пред Сектор А на стадион „ Георги Аспарухов ”, в мрежата на Eventim и онлайн.

САМО ЛЕВСКИ!
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР