Славия - Левски 0:0 /първо полувреме/
Левски може единствено да съжалява, че не води в резултата против Славия след първите 45 минути във финала за Купата на България. Двата отбора се отдръпнаха на отмора при 0:0, като огромната заслуга за това бе на капитана на "белите " Георги Петков. 42-годишният пазач избави дузпа на Жорди Гомес в 11-ата минута, отсъдена за игра с ръка на Владислав Узунов в наказателното поле.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ




