Левски (Лом) оглави класирането на Северозападната Трета лига след 3:0

...

Левски продъжлава да е безпогрешен на Северозапа

Левски (Лом) оглави класирането на Северозападната Трета лига след 3:0 в Трявна против едноименния отбор. Двубоят бе част от 12-ия кръг на шампионата. Левски контролираше съвсем всичко на терена, като можеше да завоюват и по-убедително.

Само след 3 минути игра, селекцията на Благой Кръстанов към този момент водеше в резултата с попадението на Рангел Абушев. Той съумя да се разпише и за повторно секунди преди почивката, когато оползотвори подаване на Георги Цеков.

Именно Цеков асистира и за гола на Мариян Огнянов в 85-ата минута, което оформи и крайното 3:0.

Левски (Лом) продължава да бъде единственият отбор в шампионата, който не е позволил загуба от началото на акцията. Отборът има в актива си 27 точки от 11 мача, до момента в който Трявна се намират на 17-ата позиция с 5 пункта.

Стартови сформира:

Трявна: 1. Мирослав Киров, 14. Ивайло Христов, 5. Станимир Андреев, 4. Хюсеин Вейсов, 19. Октай Азисов, 8. Илиян Тосунов, 11. Николай Георгиев, 10, Александър Дамянов, 15. Томислав Колев, 18. Христо Цонев, 17. Мартин Ширтев.

Левски (Лом) : 12. Иван Ризов, 6. Гален Ненов, 20. Раиф Мурадов, 15. Лъчезар Георгиев, 21. Мариян Огнянов, 7. Георги Цеков, 11. Васил Сапунджиев, 10. Йордан Георгиев, 14. Рангел Абушев, 4. Николай Христов (капитан), 22. Цветин Неделчев.

Снимка: Фейсбук " ФК " Левски 2020 " - Лом "