Левски“ (Крупник) взе важна победа срещу Спортист“ (Склаве) с 2:0.Мачът

...

„Левски“ надви „Спортист“ с 2:0

„ Левски “ (Крупник) взе значима победа против „ Спортист “ (Склаве) с 2:0.

Мачът сред тимовете бе доста динамичен с голям брой пропуснати положения от домакините, като още в 5-та минута се озоваха очи в очи с вратаря.

В 15-та минута Ивайло Спасов насочи удар, който срещна десния непряк дирек на противниковата врата, по-късно Олег Тошев също пропусна положително положени. Така в 44-та минута, в която Момчил Момчилов потегли от центъра навърза двама-трима от противниковите състезатели и означи за 1-0.

Второто полувреме стартира с напън на домакините и няколко пропуща от Марио Самуилов и Румен Атанасов, които пропуснаха озовали се сами против вратаря. Но в 80-та минута Олег Тошев означи с глава като засече чудесно центриране от корнер.

До края на полувремето гостите съумяха да основат едно безредие, в което Алекс Тодоров резервира вратата си суха.

Източник: struma.com