Левски (Карлово) спечели у дома с 1:0 срещу едноименния тим

...
Левски (Карлово) спечели у дома с 1:0 срещу едноименния тим
Коментари Харесай

Футболистите на Левски успокояват 15-годишен вратар на ФК Сливен

Левски (Карлово) завоюва вкъщи с 1:0 против едноименния отбор на Сливен. Двубоят е от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Единственото попадение падна в 92-ата минута, когато футболист на домакините шутира, сливенския пазач Димитър Митев хвана, само че изпусна топката във вратата си. 
 ФК Сливен: Не излизаме като жертви ФК Сливен: Не излизаме като жертви
Вместо да се радват, играчите на Левски се заеха да успокояват 15-годишния вратар поради грешката му. Поздравиха го за куража му да застане на вратата, макар нежната си възраст. Като цяло организацията на карловци беше съвършена. Футболистите на Сливен пък би трябвало да съжаляват освен за изпуснатия хикс, само че и за трите точки. Те имаха задоволително благоприятни условия да ги завоюват. 

Кристиян Стоилов и Иван Стоянов пропиляха отлични шансове за гол през първото полувреме. Повториха пропуските си и след почивката, когато с попадение се разминаха още и съотборниците им Габриел Енергиев и капитана Донислав Бозев. 
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР