Мирослав Банчевски: Важното е, че взехме мача
Левски (Карлово) се наложи с 3:2 в Пловдив над втория тим на локалния Локомотив. Срещата е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
Левски (Карлово) надделя дубъла на Локо в Пловдив
Мирослав Банчевски, механически шеф на гостите разяснява пред клубния уебсайт.
„ Стана прекрасен, здрав мач. Поведоха ни още в петата минута, което не е нещо ново за нашия тим. След като изравнихме имахме превес, само че не можахме да вкараме. Вратарят на Локомотив също направи някои положителни намеси. През втората част започнахме още веднъж по-лежерно, само че успяхме отново да поведем. Накрая от наш мач, можеше да изпуснем успеха, само че Коков я донесе в последната минута на постоянното време. Важното е, че взехме мача. Ако Ямбол изгубят някъде точки, можем да ги изпреварим, само че сигурно няма по какъв начин Марица (Милево) да ни мине към този момент, тъй като ги победихме в Карлово, а там направихме тъждество. Гарантирахме най-малко петото място. Вече можем да стартираме да мислим за новия сезон. Но момчетата и през днешния ден играха добре, отвориха се малко повече. Локомотив е добър тим, здрави момчета, тичат доста. Имат положителни футболисти и вършат усещане, само че са млади и нямат опит, бързат, желаят да вкарват. Теренът беше доста добър и по тази причина стана бърз мач “.
Мирослав Банчевски, механически шеф на гостите разяснява пред клубния уебсайт.
„ Стана прекрасен, здрав мач. Поведоха ни още в петата минута, което не е нещо ново за нашия тим. След като изравнихме имахме превес, само че не можахме да вкараме. Вратарят на Локомотив също направи някои положителни намеси. През втората част започнахме още веднъж по-лежерно, само че успяхме отново да поведем. Накрая от наш мач, можеше да изпуснем успеха, само че Коков я донесе в последната минута на постоянното време. Важното е, че взехме мача. Ако Ямбол изгубят някъде точки, можем да ги изпреварим, само че сигурно няма по какъв начин Марица (Милево) да ни мине към този момент, тъй като ги победихме в Карлово, а там направихме тъждество. Гарантирахме най-малко петото място. Вече можем да стартираме да мислим за новия сезон. Но момчетата и през днешния ден играха добре, отвориха се малко повече. Локомотив е добър тим, здрави момчета, тичат доста. Имат положителни футболисти и вършат усещане, само че са млади и нямат опит, бързат, желаят да вкарват. Теренът беше доста добър и по тази причина стана бърз мач “.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




