Левски и Септември София играят при 1:0 в контрола среща.

...

НА ЖИВО: Левски - Септември Сф 1:0, Миланов бележи от дузпа

Левски и Септември София играят при 1:0 в контрола среща. Двубоят се организира на "Герена ", а в Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от срещата. В 41-ата минута Георги Миланов се разписа от дузпа.

Първата добра опция се откри пред "сините " в 8-ата минута. Илиян Стефанов получи от Цунами в наказателното поле. Халфът насочи удар, който беше блокиран. В 20-ата минута Уелтън проби отляво и откри Георги Миланов пред наказателното поле. Халфът насочи удар, който обаче не затрудни Шейтанов. Малко по-късно бразилецът изведе Миланов самичък против вратаря на гостите. Халфът преодоля стража на Септември, само че не съумя да шутира преди топката да излезе в навън.

В 37-ата минута гостите проведоха контраофанзива. Божинов изведе Рамадан отдясно. Крилото напредна и върна към нападателя, който вместо да стреля се замота и потърси още веднъж Рамадан, който беше в засада.

В 41-ата минута Цунами изведе Стефанов отляво в наказателното поле. Халфът падна в наказателното поле след леко прикосновение с Чандъров, а основния рефер Димитър Буров незабавно уточни бялата точка. Зад топката застана Георги Миланов, който с мощен шут в десния ъгъл вкара за 1:0.

Левски - Септември София 1:0

1:0 Георги Миланов (41-дузпа)

Левски: 1. Пламен Андреев /к/, 91. Драган Михайлович, 5. Келиан ван дер Каап, 4. Иван Горанов, 6. Цунами, 8. Андриан Краев, 10. Радослав Цонев, 14. Илиян Стефанов, 7. Георги Миланов, 17. Уелтън, 19. Билал Бари

Резерви: 99. Йоан Загоров (В), 31. Дейвид Михалев, 32. Божидар Костадинов, 34. Димитър Андонов, 35. Адриан Видинов, 36. Марио Дадаков, 37. Ивайло Марков, 38. Кристиян Йовов, 39. Стелиън Георгиев, 41. Александър Божилов, 42. Васил Василев, 45. Преслав Бачев

Септември: 12. Димитър Шейтанов, 22. Асен Георгиев, 5. Мартин Стойчев, 18. Красиан Колев, 4. Иван Арсов, 10. Асен Чандъров /к/, 8. Александър Тодоров, 9. Валери Божинов, 16. Кристиян Пешов, 23. Йоан Гаврилов, 7. Айкут Рамадан

Резерви: 1. Банков, 15. Пърликов, 17. Александров, 20. Узунов, 2. Манчев, 26. Г. Иванов, 24. Вълчинов, 13. Поледанков, 3. Джиков, 19. Бойчев, 25. К. Иванов