Левски и Ал Насър играят при 2:0 в първата контрола

...

НА ЖИВО: Левски - Ал Насър 2:0, втори гол на Марин Петков

Левски и Ал Насър играят при 2:0 в първата контрола на " сините " по време на зимната подготовка. Проверката се играе на спортния комплекс " Ал Мактум ". Треньорът на " сините " Станимир Стоилов залага от първата минута на две от новите попълнения - Кристиан Димитров и Рикардиньо.

" Сините " откриха резултата още в първата минута. Филип Кръстев подаде към Илиян Стефанов, който откри Марин Петков, а той с шут с левия крайник вкара за 1:0. В 7-ата минута Илиян Стефанов насочи удар с глава след центриране на Кръстев, само че не откри очертанията на вратата.

В 14-ата минута Петрис изведе Петков по дясното крило, а той центрира в наказателното поле, където Рикардиньо стреля с глава, само че вратаря на Ал Насър избави. Шест минути по-късно Михайлов се намеси и избави удар на Реян, който засече центриране отдясно.

В 22-ата минута Левски удвои задатъка си. " Сините " се възползваха от неприятно изчистена топка от вратаря на домакините, Петков подаде към Стефанов, който му върна и футболистът с №88 от дузпата се разписа за 2:0. Четири минути по-късно Уелтън проби отляво и откри Стефанов, който шутира от към 11 метра, а вратарят на арабите избави. След това Рикардиньо извърши нарушаване против стража.

Левски - Ал Насър 2:0

1:0 Марин Петков (1)

2:0 Марин Петков (22)

Левски: 13. Николай Михайлов, 2. Жереми Петрис, 50. Кристиан Димитров, 33. Хосе Кордоба, 22. Патрик-Габриел Галчев, 8. Андриан Краев, 14. Илиян Стефанов, 30. Филип Кръстев, 88. Марин Петков, 17. Уелтън, 9. Рикардиньо.