Левски гостува на Дунав в мача от 18-ия кръг на

...

Левски трябва да преплува бурния Дунав в търсене на стабилност

Левски гостува на Дунав в мача от 18-ия кръг на Първа лига. Двубоят е в сряда от от 17:30 часа и ще се излъчва директно по DIEMA SPORT, на онлайн платформата GONG PLAY, на честотите на Дарик радио. Можете да го наблюдавате минута по минута на Gong.bg.

Новият треньор на Дунав Русе записа първа победа отпред на отбора като посетители на Етър в предходния кръг с 2:0.

Левски най-сетне си пое глътка въздух след успеха с 1:0 над Верея. Успехът на "сините " обаче бе белязан от прекалено дискусионния гол, маркиран от Давид Яблонски в самия завършек на срещата.

Въпреки това Левски остава единственият несломим отбор, само че като хазаин, а тази среща е в Русе.

Старши треньорът на "сините " Делио Роси няма да може да разчита на Жорди Гомес, който осъден и ще пропусне гостуването в Русе.

Иначе все още Левски заема 3-ото място в класирането с актив от 32 точки и е на цели 6 от втория ЦСКА, и на 10 от водача Лудогорец. Дунав пък е на предпоследното място с 14 точки.