Гостите си означиха автогол след центриране по земя пред вратата на Роналдо.
Станимир Стоилов стартира да прави промени в състава.
65′
Уелтън удвои задатъка на Левски, откакто технично трансферира стража на Витоша и по-късно довкара топката ефектно с глава.
57′
Роналдо претендира за осъществено нарушаване против него, само че съдията не е видял непозволена игра.
52′
В 52-рата минута Патрик-Габриел Галчев центрира добре по земя паралелно на голлинията. Рикардиньо нападна топката, само че закъсня с шпагата си и тя излезе в навън.
49′
В 49-ата минута Хосе Кордоба не съумя да преодолее вратаря Петков от отлична позиция. Бранителят стреля право в стража на Витоша от няколко метра и не съумя да вкара втория си гол в мача.
46′
Второто полувреме започва.
46′ 46′
Вратарят Николай Михайлов е сменен на почивката.
45+1′
Край на първото полувреме.
45′
Левски стигна до мечтаното попадение след тъкмо изпълнена дузпа от Рикардиньо, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле след изстрел на Ивелин Попов.
43′
Дори Хосе Кордоба се включва в офанзивите на Левски. " Сините " търсят попадение преди края на първата част.
42′
Рикардиньо се опита да прати топката технично в мрежата след центриране на Галчев, само че замисълът му не се получи и топката излезе в навън.
40′
Краев, който преди този момент беше спрял контраофанзива на Витоша, стреля мощно от отдалеченост, само че над вратата.
39′
Рикардиньо опитва мерника си, само че Петков избавя.
36′
Витоша сгреши при изнасянето на топката, което разреши на Левски да провежда офанзива. Уелтън стреля мощно от границата на наказателното поле, само че Петков боксира топката и отрази заплахата. Секунди по-късно стражът още веднъж се намеси добре.
34′
Футболист на Бистрица стреля по земята в очертанията на вратата на Левски, само че Николай Михайлов избави.
30′
Шут на Уелтън мина на метър от дясната греда.
 Снимка 613004
Източник:
29′
Продължителна офанзива на Витоша беше прекратена, откакто Хосе Кордоба почисти топката в половината на гостите.
25′
За повторно гредата избавя гостите от попадение. След пробив на Роналдо по фланга топката беше центрирана в наказателното поле. Рикардиньо насочи удар, стражът на Витоша Калоян Петков игра с топката, след което тя се отби в страничната греда.
20′
Асен Чандъров е спрян непозволено пред наказателното поле. Ивелин Попов извършва директния свободен удар, само че топката не попада в задачата.
 Снимка 613007
Източник:
14′
Витоша извърши свободен удар, само че не затрудни опитният вратар Николай Михайлов. Той улови и с дълго центриране откри Рикардиньо на десния фланг, само че той не беше подсилен от свои съотборници и офанзивата беше прекъсната.
9′
Малшанс за Левски. Гредата избави Витоша от попадение след удар на Роналдо.
6′
Цунами пресира в наказателното поле на Витоша, само че си поведе мощно топката и тя напусна терена.
5′
Гостите от витошкото село пробваха контраофанзива, само че защитата на Левски се оправи с заплахата.
2′
Футболистите на Левски владеят самодейността. Във втората минута Рикардиньо беше изведен пред вратата, само че стражът на гостите го изпревари за топката.
1′
Двубоят на помощното игрище на комплекса " Георги Аспарухов " стартира. Витоша Бистрица имаше първи правото да владее топката.
Състав 13 Михайлов 25. Петков 5 Ван дер Каап 22. Панчев 33 Кордоба 27. Паскалев 22 Галчев 88. Ганчев 6 Цунами 10. Амзин 20 Чандъров 77. Ванчев 8 Краев 18. Петров 10 Попов 94. Янакиев 17 Уелтън 41. Христов 18 Роналдо 11. Славков 9 Рикардиньо 24. Димитров Треньор Станимир Стоилов Николай Христозов Резерви 99. Иван Андонов 31. Дейвид Михалев
Отборът на Левски излиза в следващата си контрола на стадион " Георги Аспарухов ". След загубата от Марица с 1:2 през вчерашния ден, през днешния ден " сините " се изправят против Витоша Бистрица. Мачът е с начален час 14:00.

Ето и състава на Левски : 13 Михайлов, 5 Ван дер Каап, 33 Кордоба, 22 Галчев, 6 Цунами, 20 Чандъров, 8 Краев, 10 Попов, 17 Уелтън, 18 Роналдо, 9 Рикардиньо.