Левски 2 : 1 Марица 64′ Петрис, Митков, Роналдо, Петков,

64′
Далечен шут на Рикардиньо, само че Начев се намеси.
58′
Какъв късмет за Марица! Милен Танев видя, че Пламен Андреев бе излязъл напред и стреля съвсем от центъра и удари греда!
53′  Наско отново при Левски, приказва с Ники и Валери
Наско отново при Левски, приказва с Ники и Валери

По време на контролата
52′  Снимка 624932
Източник:
49′
Грешка на " синята " защита остави Марчев да стреля от близко, само че Андреев мазета уверено топката.
47′
ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Ивелин Попов пусна дълго центриране към Илиян Стефанов, който засече с глава в наказателното поле и направи резултата 2:1.
46′
Пламен Андреев размени Иван Андонов.
46′
Михалев, който беше сменен от Стоянов през първото полувреме, още веднъж влезе в игра, заменяйки Преслав Бачев.
45′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
43′
ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ!  Патрик-Габриел Галчев центрира, а Илиян Стефанов стреля с глава, а там Чандъров съумя да протегне крайник и да изравни за 1:1!
42′
ГОЛ ЗА МАРИЦА! Сали Садъков напредна отдясно и подаде към Станислав Маламов, който засече и стреля в близкия ъгъл на вратата, защитавана от младия Андонов за 0:1.
32′
Антоан Стоянов размени Михалев.
27′
Добра опция за " сините ". Патрик-Габриел Галчев изведе добре Стефанов, той напредна от ляво, навлезе в наказателното поле и потърси далечната греда, само че неопределено.
20′  Снимка 624919
Източник:
18′
Марчев напредна рисково и потърси подаване в наказателното поле, само че не се стигна до завършващ удар от негов съотборник.
12′  Снимка 624913
Източник:
10′
След нов корнер, Чандъров смъкна към Ван дер Каап, който стреля, само че неопределено.
7′
Преслав Бачев завоюва топка в центъра на терена и подаде към Ивелин Попов, само че кълбото бе избито в корнер. След ъгловия удар, Кристиан Димитров засече с глава, само че стреля в навън.
 Снимка 624921
Източник:
1′ 1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 99. Иван Андонов 33. Петър Начев 22. Патрик-Габриел Галчев 4. Мирослав Пушкаров 5. Келиан ван дер Каап 9. Мартин Газиев 50. Кристиан Димитров 5. Димитър Аврамов 6. Вендерсон Цунами 23. Соломон Джеймс 77. Дейвид Михалев 24. Ифеани Дейвид 20. Асен Чандъров 15. Христиан Димитров 16. Преслав Бачев 18. Георги Трифонов 10. Ивелин Попов 21. Станислав Маламов 21. Кристиян Йовов 17. Валери Домовчийски 14. Илиян Стефанов 10. Веселин Марчев Треньор Николай Костов Николай Димитров Резерви 3. Николай Михайлов 26. Виктор Петков 1. Пламен Андреев 20. Йордан Пейчинов 2. Жереми Петрис 29. Атанас Ташолов 7. Роналдо 3. Христо Цветков 8. Андриан Краев 90. Петър Атанасов 9. Рикардиньо 77. Стефан Попов 11. Джавад Ел Джемили 13. Милен Танчев 15. Александър Божилов 11. Олджай Алиев 17. Уелтън 6. Наско Христев 23. Ноа Сонко Сундберг 19. Ангел Пеев 27. Асен Митков 8. Сали Садъков 33. Хосе Кордоба 71. Антоан Стоянов 88. Марин Петков
Левски се изправя през днешния ден против втородивизионния Марица (Пловдив) във втората си контрола по време на подготвителния си лагер в Правец. Срещата започва в 10:30 часа.

Първоначално мачът беше очакван за 18 часа, само че бе изместен за сутринта по гледище на пловдивчани.

В първия си мач в Правец " сините " записаха победа с 2:1 над Етър, а преди този момент на стадион " Георги Аспарухов ", отборът на Николай Костов се наложи над Пирин (Благоевград) със същия резултат.

Последната планувана контрола на " сините " е на 8 юли, когато отборът ще се изправи против кипърския АПОЕЛ (Никозия).