Левски 1 : 0 Верея 45′ Край на първото полувреме.

Верея
 45′
Край на първото полувреме.
41′
ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Холмар Ейолфсон бележи, откакто с глава засече центриране от десния фланг - 1:0!

40′
Цинцарски предотвратява сигурен гол, откакто мазета топката пред голлинията при удар с глава на Тиам!
39′
Удар на Прохазка отвън наказателното поле, Цинцарски улови.
36′
Вутов не се възползва от неточност пред наказателното поле на противника, откакто от чудесна фронтална позиция стреля в обсега на вратаря Цинцарски.
32′
Жорди Гомес овладя топката отвън наказателното поле и се опита да откри очертанията на вратата с удар от придвижване, само че безрезултатно.
30′
Холмар Ейолфсон нанесе удар с глава при центриране от корнер, като остана усещане, че топката е минала голлинията преди вратарят да я избие!

28′
Прохазка беше открит в наказателното поле на комфортна позиция за центриране, само че словакът не съумя да достави добре топката към далечната греда и Цинцарски улови.
22′
Много добра офанзива на Левски с три подавания откри Кабрал на комфортна позиция в наказателното поле, който опита удар от придвижване, само че топката мина до гредата!
18′
Старозагорци съумяха сякаш да отбият нещото като напън на Левски след 5-ата минута, до момента в който " сините " в характерен жанр при Делио Роси, работят на постепенна офанзива.
12′
Левски се настани в половината на противника в последните 4-5 минути, заради което гостите от Стара Загора изпитват усложнения да изнесат топката.
8′
Левски пропуща да открие резултата! Центриране на Фигейредо откри Прохазка, който стреля с глава от вратарското поле, само че Цинцарски мазета топката в гредата!
4′
Лежерно движение на игра в първите минути на мача, като дейностите се развиват най-вече в центъра на терена.
1′
Начало на мача.

Състав 21. Божидар Митрев 12. Богомил Цинцарски 3. Аймен Белаид 21. Здравко Илиев 5. Холмар Ейолфсон 4. Пламен Тенев 8. Антонио Вутов 5. Илия Мунин 13. Жорди Гомес 15. Костадин Слаев 14. Хали Тиам 20. Венцислав Бенгюзов 15. Роман Прохазка 71. Симеон Мечев 19. Милош Цветкович 33. Денислав Станчев 25. Афонсо Фигейредо 8. Антон Огнянов 26. Йерсон Кабрал 17. Валери Домовчийски 29. Станислав Костов 7. Георги Андонов Треньор Делио Роси Елиаш Резерви 89. Николай Кръстев 1. Пламен Колев 4. Иван Горанов 10. Елиаш 7. Паулиньо 9. Юлис Ндонг 20. Филипе Нашименто 16. Мохамед Шемлал 24. Томислав Папазов 77. Милен Танев 71. Васил Панайотов 26. Атанас Панов 99. Станислав Иванов 18. Георги Вълчев
Левски приема Верея през днешния ден, от 15:00 часа, пред празни трибуни в дуел от Първа лига. " Сините " ще опитат да сложат завършек на серията си от шест мача без победа в елита.

Делио Роси няма да може да разчита на двама съществени играчи - Габриел Обертан и Серджиу Буш, които са осъдени. Почивка ще получи и бранителят Давид Яблонски, който виси с четири жълти картона и при нов ще пропусне реванша за Купата на България против ЦСКА.

Давид Яблонски остана отвън групата на Левски за мача с Верея
Яблонски отвън групата на Левски за мача с Верея

Делио Роси безапелационен в решението си

Левски е четвърти в подреждането като изостава на 3 точки от Берое, който приема по-късно през днешния ден ЦСКА. При победа в Стара Загора, " алените " ще оказват помощ на Левски в опита да задмине заралии.

Гостите идват без огромна част от предишните през " Герена " свои футболисти. С травми за бранителите Иво Иванов и Веселин Минев, както и централният нападател Венцислав Христов.

На линия обаче е Валери Домовчийски, който ще води офанзивата на отбора от Стара Загора.

Вероятни сформира:

Левски : Митрев, Цветкович, Белаид, Ейолфсон, Фигейредо, Панайотов, Гомес, Прохазка, Ст. Иванов, Кабрал, Ст. Костов

Верея : Цинцарски, Тенев, Слаев, Мунин, Илиев, Бенгюзов, Ндонг, Огнянов, Андонов, Станчев, Домовчийски

Пожалиха Левски: Само един мач наказване за бомбата по полицайката! Обновена
Пожалиха Левски: Само един мач наказване за бомбата по полицайката!