Лестър записа трета поредна победа, след като надигра с 2:0

...

Лестър продължава с победите при Роджърс

Лестър записа трета поредна победа, откакто надигра с 2:0 Борнемут на " Кинг Пауър Стейдиъм ". Уес Морган (11') и Джейми Варди (82') донесоха заслужения триумф на " лисиците ".

Уес Морган стартира вместо санкции Хари Магуайър. Асмир Бегович и Дан Гослинг стартираха за гостите.

В 11-ата минута домакините извършиха ексцентрично корнер. Мадисън центрира към Чилуел, който бе отвън наказателното поле. Левият бек стреля към вратата, а Морган подложи крайник и матира Бегович. Така капитанът на " лисиците " се разписа във втори следващ мач.

Само три минути по-късно Шмайхел се намеси виртуозно, откакто Калъм Уилсън засече центриране на Фрейзър. Така стражът на Лестър запази задатъка на домакините.

В 27-ата минута Джейми Варди пропусна страхотна опция да удвои. Осем минути преди края Варди въпреки всичко се реваншира за пропуща си, откакто засече с глава съвършено центриране на Тилеманс - 2:0.
Лестър е на осмо място с 44 точки, до момента в който Борнемут е 12-и с шест по-малко.

СТАТИСТИКА ТУК! РАЗВОЯТ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! Премиър лийг 32 кръг, събота 30 март  Лестър Сити 2:0краен резулат  Борнемут