Лестър записа много важна победа в мач от 19-ия кръг

...

Уверен Лестър изскочи втори

Лестър записа доста значима победа в мач от 19-ия кръг на Висшата лига. " Лисиците " се постановиха вкъщи над Саутхямптън с 2:0.

По този метод, отборът на Брендън Роджърс зае второто място.

Попаденията в днешната среща на " Кинг Пауър Стейдиъм " станаха дело на Джеймс Медисън и Харви Барнс.

През първата част, " лисиците " направляваха мача. В 37-ата минута, Юри Тилеманс пусна остроумен пас към Джеймс Медисън, който влезе в наказателното поле и прати обмислен удар в горния десен ъгъл зад тила на вратаря за 1:0.

В началото на втората част, гостите имаха добра опция откакто Стюарт Армстронг насочи топката към десния ъгъл, само че Каспър Шмайхел съумя да избави брилянтно в последния миг.
 Челси победи, само че не убеди

" Сините " се постановиха над Фулъм

В добавеното време на срещата, Юри Тилеманс се озова в свободно пространство с топката в крайници след светкавична контраофанзива. Той погледна и плъзна към Харви Барнс, който невъзмутимо я промуши около вратаря от близко за 2:0.

След този мач, Лестър е на 2-ото място с 35 точки. " Светците " пък са на 8-ата позиция с 29 пункта.