Лестър и Суонзи завършиха при резултат 1:1 сблъсъка си на

...

Лестър не успя да развали добрата серия на Суонзи

Лестър и Суонзи приключиха при резултат 1:1 конфликта си на " Кинд Пауър Стейдиъм ", като по този метод " лебедите " удължиха серията си без загуба на седем следващи срещи във всички шампионати. Домакините, които още веднъж бяха без бойкотиращия клуба Риад Марез, преобладаваха изцяло през първата част и справедливо поведоха с гол на Джейми Варди (17'), който приключи подаване на Келеши Иеанашо, минало сред краката на двама бранители. Удар на Иеанашо бе блокиран на голлинията от Алфи Моусън, а гол на Ндиди бе анулиран поради засада до почивката.
Vardy, one-nil.

#LeiSwa pic.twitter.com/RpcrC8xb6U
— Leicester City (@LCFC) February 3, 2018 През второто полувреме Суонзи доста усъвършенства представянето си и Федерико Фернандес изравни, откакто засече с глава центриране от корнер на Ки.

Лестър заема осмо място с актив от 35 точки. Суонзи е тъкмо над чертата с 24 пункта.