Лестър и Рома не се победиха, завършвайки 1:1 в първи

...

Лисиците и Вълците ще решават изхода в Рим

Лестър и Рома не се победиха, завършвайки 1:1 в първи полуфинален дуел сред двата тима в Лигата на конференциите.

На " Кинг Пауър Стейдиъм " домакините бяха тимът, който бе по-активен и имаше повече положения, само че отбраната на Рома се оправи добре и позволи единствено едно пропукване, като в това време на собствен ред матира един път защитния вал на " лисиците ".

Капитанът на " вълците " Лоренцо Пелегрини даде задатък на своя отбор в 15-ата минута, откакто получи подаване от младия Никола Залевски. В 67-ата минута Адемола Луукман изравни след страховит пробив и подаване на Харви Барнс.

Реваншът на " Стадио Олимпико " е в четвъртък (5 май), като той допуска да е извънредно забавен и непредвидим поради равностойните тимове.
Източник: lupa.bg