Лесно ли се гребе в океана? Отговор на този въпрос

...
Лесно ли се гребе в океана? Отговор на този въпрос
Коментари Харесай

Лесно ли се гребе в океана?

Лесно ли се гребе в океана? Отговор на този въпрос дават Стефан и Максим Иванова.

Двамата български смели авантюристи не престават случката си да прекосят Атлантическия океан с гребане със своята лодка “Неверест”.

“Всеки ден комбинацията от мощ напразно, посока и последователност; форма, размер и посока на вълните; а понякога наличието на течения и едита, вършат изискванията за гребане доста разнообразни и... вълнуващи!”, написаха татко и наследник, откакто преди няколко дни потеглиха след няколкодневна насилствена отмора на Канарските острови.

Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР