Лекарският щаб на Левски ще успее да вдигне Паулиньо за

...
Лекарският щаб на Левски ще успее да вдигне Паулиньо за
Коментари Харесай

“Сините” вдигат Паулиньо за Лудогорец

Лекарският щаб на Левски ще успее да вдигне Паулиньо за гостуването на Лудогорец. Мачът с “орлите” е незабавно след паузата в шампионата поради присъединяване на националния тим в Лигата на нациите. “Сините” влизат в него като водач в класирането, с две точки задатък пред разградчани.

Паулиньо напусна наложително мача със Славия (2:0). Треньорът Славиша Стоянович смени бразилското крило на почивката, като на негово място пусна офанзивния халф Богдан Вашчук. Това наложи вътрешна рокада по състава и Габриел Обертан бе изместен на левия фланг на офанзивата.

Паулиньо има проблеми в региона на адукторите. Преди дуела с “белите” на него са му били сложени инжекции, с цел да може да играе. Болките обаче са се появили по време на срещата и от спортно-техническия щаб на “сините” са решили да не рискуват и да го заменят, с цел да не се стигне до усложняване на травмата.

През тази седмица бразилецът ще получи цялостна отмора, а от медицинския екип са уверени, че той ще бъде разполагаем на Славиша Стоянович за мача в Разград. През този сезон Паулиньо е преследван от контузии. Той е бил на терена в 7 мача, като още не е съумял да се разпише. През пролетта той вкара 8 гола в 15 турнирни срещи.

“Тема Спорт” Първа лига 11 кръг, неделя 7 октомври  Левски 2:0краен резулат  Славия
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР