Лекари от болницата в Търговище отнесоха парични глоби заради моделката

...
Лекари от болницата в Търговище отнесоха парични глоби заради моделката
Коментари Харесай

Глобиха лекарите на Деси Фотосесията заради смъртта на бааб й! Плеймейтката сипе обиди за болницата в Търговище

Лекари от болничното заведение в Търговище отнесоха парични санкции поради моделката Деси Димитрова, известна в светското пространство като Фотосесията, разбра HotArena.

Причина за глобата се оказа немърливостта от тяхна страна към бабата на Деси, която умря преди към година.

Лицата, отговорни за гибелта на баба ми, се отърваха с дребна парична санкция, само че дано не не помнят, че ненаказано зло няма! Животът връща всичко, и то там, където най-вече боли “, написа Деси в профила си в обществената мрежа Инстаграм и добави: „ Проф. доктор Златица Петрова, изпълнителен шеф на изпълнителна организация „ Медицински одит “, откри, че един човешки живот, лишен умишлено, коства от 300 до 600 лв.. И неодобрение към отговорния доктор Тинев и екипа му “, цитира „ Телеграф “.

Миналата година на днешната дата Деси скочи против медиците в болничното заведение. В обществените мрежи тя атакува работещите в здравното заведение. „ Тези дни след дълги години още веднъж се допрях до болничното заведение в гр. Търговище. Потресена и огорчена съм. Не желая да си припомням какво безхаберие е обзело работещите там лекари, никакво отношение към ориста и здравето на възрастните хора “, сподели тогава плеймейтката и се закани, че няма да остави нещата, а ще стартира борба с несправедливото отношение на медиците.

След кончината на баба си Димитрова е спазила обещанието си, само че по всичко проличава, че не е задоволена от развоя на събитията и паричната глоба към лекарите.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР