Опел се запали на магистрала "Тракия"
Лек автомобил се е запалил на 71-ят километър на автомагистрала "Тракия “ , в посока София , оповестява АПИ. Още по тематаДупка на " Тракия ", дупка в джоба - изкривени джанти и спукани гуми17 апр 2019 13:1043
Спипан: Джигит "юрка " джип с 266 км/ч на м...
Прочетете целия текст »
Спипан: Джигит "юрка " джип с 266 км/ч на м...
Прочетете целия текст »
Източник: dnes.bg
КОМЕНТАРИ




