Лек автомобил се е ударил в стълб от уличното осветление

...
Лек автомобил се е ударил в стълб от уличното осветление
Коментари Харесай

Кола се заби в стълб в София

Лек автомобил се е блъснал в дирек от уличното осветяване на ул. "Марко Семов ", наоколо до метростанция "Мусагеница ". Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.

Сигналът за случая е подаден към 10.00 часа тази заран.

Вследствие на злополуката е потърпевша жена, пътничка в автомобила. Тя е закарана за обзор в лечебно заведение.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР