Лек автомобил е изгорял в Монтанско, съобщиха от МВР. Случаят е

...
Лек автомобил е изгорял в Монтанско, съобщиха от МВР.
Случаят е
Коментари Харесай

Гореща нощ! Кола изгоря като факла в Монтанско, вдигна накрак огнеборците

Лек автомобил е изгорен в Монтанско, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от през вчерашния ден вечерта. Малко след 21.30 часа е подаден сигнал за горяща кола в Стубел. На мястото незабавно е изпратен екип на РСПБЗН-Монтана. Огнеборците открили, че колата е „ Фолксваген Голф “. 
Те навреме съумели да потушат пламъците, само че автомобилът е изцяло изгорен. За благополучие обаче огънят не е съумял да повреди и други коли, близки до тази. 
Предполагаемата причина за пожара е техническа нередовност.

*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР