Гореща нощ! Кола изгоря като факла в Монтанско, вдигна накрак огнеборците
Лек автомобил е изгорен в Монтанско, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от през вчерашния ден вечерта. Малко след 21.30 часа е подаден сигнал за горяща кола в Стубел. На мястото незабавно е изпратен екип на РСПБЗН-Монтана. Огнеборците открили, че колата е „ Фолксваген Голф “.
Те навреме съумели да потушат пламъците, само че автомобилът е изцяло изгорен. За благополучие обаче огънят не е съумял да повреди и други коли, близки до тази.
Предполагаемата причина за пожара е техническа нередовност.
*Снимката е илюстративна
Случаят е от през вчерашния ден вечерта. Малко след 21.30 часа е подаден сигнал за горяща кола в Стубел. На мястото незабавно е изпратен екип на РСПБЗН-Монтана. Огнеборците открили, че колата е „ Фолксваген Голф “.
Те навреме съумели да потушат пламъците, само че автомобилът е изцяло изгорен. За благополучие обаче огънят не е съумял да повреди и други коли, близки до тази.
Предполагаемата причина за пожара е техническа нередовност.
*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




