Шмайхел за отменения гол: Ако това е нарушение, Арсенал нямаше да е на върха
Легендата на Манчестър Юнайтед Петер Шмайхел не можеше да повярва на решението да бъде анулиран гола, който Уест Хам вкара в края на дуела с Арсенал през вчерашния ден. В добавеното време " чуковете " изравниха, само че попадението бе отменето за нарушаване против вратаря Давид Рая.
" Това решение е неверно на толкоз доста равнища. Това, което ме ядосва, е, че Арсенал в никакъв случай нямаше да бъде на върха, в случай че това е нарушаване. Те вкараха толкоз доста голове по този метод - блокирайки хора, със арестувания, правейки сходни неща ", съобщи Шмайхел след дуела.
" И да стигнем до този миг, решението с ВАР лиши пет минути. Той стартира да гледа повтаряне след повтаряне. Само това слага толкоз подозрения в решението. Това не може да бъде фал, просто не може. Не мога да схвана по какъв начин ненадейно това е фал, тъй като не беше за останалите тимове през сезона ", добави той.
" Това решение е неверно на толкоз доста равнища. Това, което ме ядосва, е, че Арсенал в никакъв случай нямаше да бъде на върха, в случай че това е нарушаване. Те вкараха толкоз доста голове по този метод - блокирайки хора, със арестувания, правейки сходни неща ", съобщи Шмайхел след дуела.
" И да стигнем до този миг, решението с ВАР лиши пет минути. Той стартира да гледа повтаряне след повтаряне. Само това слага толкоз подозрения в решението. Това не може да бъде фал, просто не може. Не мога да схвана по какъв начин ненадейно това е фал, тъй като не беше за останалите тимове през сезона ", добави той.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




