Легенда на Лейкърс за играчите на отбора след загубата от Бостън: Без сърце, слабо
Легендата на Лос Анджелис Лейкърс Джеймс Уърти не спести рецензиите си след загубата на " Езерняците " от Бостън Селтикс с 89:111, като съобщи, че тимът е играл " без сърце ". Той също по този начин насочи индиректна забележка към Лука Дончич, акцентирайки непрекъснатите недоволства на отбора към съдиите и поставяйки под въпрос психическата резистентност и горделивост на играчите.
След тежкото проваляне от " Келтите " в неделя, иконата на " Езерняците " Джеймс Уърти изрази острото си неодобрение. В коментар за предаването на Spectrum SportsNet след мача, Уърти сложи под подозрение старанието и гордостта на играчите на Лейкърс и даже насочи индиректна рецензия към словенската суперзвезда Лука Дончич.
" Без сърце. Слабо ", заключи Уърти представянето на Лейкърс. " Това са Бостън Селтикс без Тейтъм. Играеш вкъщи. За мен това е демонстрация на пренебрежение към екипа. Когато излезеш и те надиграят по този начин в битките... Те надушиха уязвимост и преобладаваха ", добави 64-годишният Уърти.
Лейкърс разрешиха на Бостън да означи 17 точки след битки в нахлуване, което се оказа деморализиращо. Уърти беше изключително отчаян, че това се случи във вечер, в която клубът уважи Пат Райли с откриването на негова скулптура.
" Трябва да решат какви желаят да бъдат. Да излязат вкъщи без сърце беше просто мъчно за гледане ", сподели още Уърти.
Той разяснява и непрекъснатите недоволства на играчите на Лейкърс към съдиите по време на мача. Докато Остин Рийвс, Маркъс Смарт и старши треньорът Джей Джей Редик получиха механически нарушавания, Лука Дончич също беше видян да оспорва голям брой отсъждания.
" Когато като състезател осъзнаваш, че си надвит, започваш да се оплакваш, да мрънкаш и да търсиш виновността в съдиите ", сподели Уърти, представен от Lakers Daily.
След тежкото проваляне от " Келтите " в неделя, иконата на " Езерняците " Джеймс Уърти изрази острото си неодобрение. В коментар за предаването на Spectrum SportsNet след мача, Уърти сложи под подозрение старанието и гордостта на играчите на Лейкърс и даже насочи индиректна рецензия към словенската суперзвезда Лука Дончич.
" Без сърце. Слабо ", заключи Уърти представянето на Лейкърс. " Това са Бостън Селтикс без Тейтъм. Играеш вкъщи. За мен това е демонстрация на пренебрежение към екипа. Когато излезеш и те надиграят по този начин в битките... Те надушиха уязвимост и преобладаваха ", добави 64-годишният Уърти.
Лейкърс разрешиха на Бостън да означи 17 точки след битки в нахлуване, което се оказа деморализиращо. Уърти беше изключително отчаян, че това се случи във вечер, в която клубът уважи Пат Райли с откриването на негова скулптура.
" Трябва да решат какви желаят да бъдат. Да излязат вкъщи без сърце беше просто мъчно за гледане ", сподели още Уърти.
Той разяснява и непрекъснатите недоволства на играчите на Лейкърс към съдиите по време на мача. Докато Остин Рийвс, Маркъс Смарт и старши треньорът Джей Джей Редик получиха механически нарушавания, Лука Дончич също беше видян да оспорва голям брой отсъждания.
" Когато като състезател осъзнаваш, че си надвит, започваш да се оплакваш, да мрънкаш и да търсиш виновността в съдиите ", сподели Уърти, представен от Lakers Daily.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




