Легендата на Левски - Михаил Вълчев - сподели впечатленията си

...

Мишо Вълчев: Почивката на играчите е много дълга

Легендата на Левски - Михаил Вълчев - показа усещанията си пред " Мач Телеграф " от сложната победа над Хебър с 1:0 с гол в добавеното време на Роналдо. Бившият нападател и треньор на " сините " съобщи, че съгласно него е много дълга почивката от една седмица на играчите, която бе дадена от Николай Костов.
 Михаил Вълчев: Левски постоянно е бил огромен дразнител

Нямам визия за какво отборът се показва по-добре против мощните противници, споделя той

" Трудно се играе против затворени тимове. Можеше обаче в някои обстановки да се вкара гол по-рано. В последно време шансът е на страната на Левски и вкарахме най-после. Трябва неизменност в игрите. Срещу Хебър трябваше малко по-убедителна победа. С лекост би трябвало да се взимат тези мачове. Победите и играта в срещите са значими за почитателите. Те желаят да има голове. Отборът излезе в отмора до неделя. Аз съм от по-старото потомство, само че си мисля, че е много дълга тази почивка. Те една седмица ще почиват. Вероятно има причина, това е решение на треньорите. Тези играчи, които не са ангажирани с националния тим, какво ще вършат? Уелтън даже до Бразилия се прибра. Имат самостоятелни стратегии, само че дали ще ги съблюдават е различен въпрос. Ние едно време също имахме, но какъв брой ги спазвахме също е различен въпрос. Трябва игрова конюнктура съгласно мен. Предполагам, че стратегиите са положителни. Трябва да има надзор над играчите. Длъжни са след паузата да продължат с успехите. Първата среща е с Пирин, а те не са кой знае какъв брой класен тим. Трябва да има въодушевление, обстановки и голове. Победата е наложителна и не трябва да се подценява съперникът. Трите точки са доста значими в този дуел ", съобщи Вълчев.