Звездата на Челси предупреди „оправете си главата“, докато легендата прави брутални татуировки и шеги по косата
Легендата на Челси Джон Оби Микел изрази възприятията си към Михайло Мудрик и съобщи, че нападателят би трябвало „ да се оправи “, когато е идва във футболната си кариера.
Героят на сините Микел завоюва Висшата лига, Шампионската лига, ФА Къп и Лига Европа с Челси в 11-годишния си престой на Стамфорд Бридж. А Микел насочи брутална насмешка към настоящия състезател Мудрик, настоявайки, че 23-годишният би трябвало да „ оправи главата си “, с цел да играе и да успее, както направи за клуба.
В последните епизод на подкаста The Obi One, Микел сподели, че Мудрик би трябвало да остави външния си тип на назад във времето и да се концентрира върху печеленето на футболни игри. Микел сподели: „ Мудрик, той би трябвало да си оправи главата, би трябвало – щях да се закълна – би трябвало да си оправи главата, по дяволите, тъй като той е толкоз добър състезател, скорост, мощ, бърз и добър на топката.
„ Но той би трябвало да се оправи, би трябвало да не помни за цялата коса, каквото и да е, татуировките – не! Играйте шибан футбол и печелете игри. "
...Прочетете целия текст »




