Лепа Брена се пусна по гърди! Фенове я попиляха. Тя също не им остана длъжна СНИМКИ
Легендарната сръбска певица Лепа Брена хвърли всички в потрес с новогодишния си тоалет по време на празничния концерт.
Тя заложила на рокля със златни гърди, което по никакъв начин не се понравило на огромна част от феновете й. Изборът й на тоалет станал причина за унищожителни рецензии по неин адрес. Изпълнителката обаче също не им останала длъжна и решила да им отговори уместно, отбелязвайки, че на подправените моралисти, които не са по никакъв начин малко, провокацията й под формата на рокля им пречи и приключва с думите: „ Какъв подправен морал! “.
Югозвездата не пропуща да означи, че рисуваните златни гърди върху роклята й са се трансформирали в проблем, до момента в който в това време сътрудници убиват дамите си, изнасилват девойки, а и не се одобряват правата на гейовете. Допълва също по този начин, че живеем във боен век, отбелязва „ Телеграф “.
Подчертава, че това е дребният й принос към всички тези, които я подлагат на критика и напомня, че без дами нямаше да има човечество. Именно заради тази причина е посветила роклята си на самия знак на майките и дамите по целия свят, Венера, която е античен знак на женската сила, хубостта и любовта. В умозаключение певицата напомня, че Жан Пол Готие е основал рокля в същия жанр за Бионсе.
Източник: show.blitz.bg
Източник: kliuki.bg
КОМЕНТАРИ




