Леганес и Севиля завършиха 1:1 в първия мач от полуфиналите

...

"Леганес" продължава да мечтае след 1:1 със "Севиля"

" Леганес " и " Севиля " приключиха 1:1 в първия мач от полуфиналите за Купата на Краля. Така двата отбора оставиха интригата за реванша след седмица на " Рамон Санчес Писхуан ", който още веднъж ще бъде излъчен директно в каналите на bTV Media Group.

Мачът ще се запомни с неналичието на забавни състояние и пред двете порти. Въпреки че " Севиля " бе в ролята на любимец, не съумя да остави усещания за превъзходството си.

Все отново точно гостите поведоха в резултата. В 21-ата минута Луис Муриел сподели страховит надзор върху топката и вкара за 1:0.

Домакините, които на 1/4-финалите взеха скалпа на " Реал " Мадрид, не се предадоха. В 56-ата минута Димитриос Сиовас получи страховит късмет в наказателното поле на андалусийците и с глава изравни - 1:1.

В четвъртък вечер от 22:30 ч. е първият мач от втория полуфинал сред " Барселона " и " Валенсия ". Срещата ще бъде излъчена онлайн по bTV Action.
Източник: btvnovinite.bg